Reishi

REISHI – NADĚJE SOUČASNÉ MEDICÍNY

Dr. n. med. Adam Kwiecinski napsal spolu s dalšími kolegy knihu o Reishi. Vyjádřil v ní své přesvědčení, že Reishi je nadějí současné medicíny.
V dalším textu naleznete výtah z této knihy obsahující nejdůležitější myšlenky tohoto textu.

Reishi – pokrok lékařské biologie

Houba Reishi (latinsky Ganoderma Lucidum) nazývaná také Lingzhi je nadějí pro současnou medicínu.Více než dvě tisíciletí je používaná čínskými mediky jako “kouzelná bylina“, pomáhá léčit a předcházet mnoha nemocem.

Současné výzkumy potvrzují, že složky obsažené v houbě Reishi pozitivně přispívají ke zlepšení kvality zdraví a prodloužení života.

Ganoderma Lucidum podporuje léčbu revmatismu, potíží spojených s oslabením imunitního systému (chronický zánět průdušek, plic, chřipka, častá nachlazení), vleklých zánětlivých stavů, potíží v období přechodu a nepravidelné menstruace, nervového napětí, hyperaktivity, spánkových potíží (nespavost, přílišná spavost), srdečních nemocí (arytmie, nemoc věnčitých cév), anemie, cukrovky, nemocí trávicí soustavy, žaludečních a střevních zánětů, vředů, jaterních zánětů, tvrdnutí jater, vysokého krevního tlaku, zvýšeného cholesterolu, bolestí hlavy a závratí, alergií a rekonvalescence po prodělaných nemocech. Protinádorové působení houby Reishi je využíváno v tradiční čínské terapii v asijských zemích, ale také ve Spojených státech a Kanadě.
Používání preparátů s Ganoderma Lucidum prokázalo pozitivní výsledky v profylaxi a léčbě mnoha novotvarů, jako je nádor mozku, leukemie, rakovina plic, rakovina prsu, rakovina konečníku nebo slinivky. Navíc jsme pozorovali, že houba Reishi neobyčejně účelově pomáhá v jiných terapiích (radioterapie, chemoterapie) a významně snižuje pravděpodobnost výskytu metastáz a snižuje agresivitu rakoviny.
Bylo prokázáno mnoho prospěšných působení Reishi na srdečně-­cévní soustavu. Dokázala se účinnost m. j.    v profylaxi a léčení vysokého krevního tlaku, arytmie, nemocí věnčitých tepen, nemocí nedokrvení srdce. Navíc Reishi přispívá ke snížení úrovně cholesterolu a triglyceridů, a tímto zmenšuje riziko srdečních a mozkových infarktů, kornatění tepen, mozkové mrtvice a jiných nemocí obecného oběhového systému.
Reishi vykazuje vlastnosti imunostimulující a imunomodulující. Tím se rozumí, že urychluje ničení všech patogenů – jako jsou bakterie, viry nebo kvasinky. Usnadňuje také odbourávání škodlivých toxických sloučenin a konečných produktů metabolizmu z organizmu. Protože zvyšuje aktivitu makrofágů, způsobuje uvolnění cytosinů, které zodpovídají za kontrolu zánětlivých procesů a přispívají ke stimulaci funkcí imunologické soustavy.
Ganoderma Lucidum nazývaná také Reishi je příkladem čerpání nových terapeutických možností z tradiční čínské medicíny. Bylo prokázáno, že složky obsažené v této houbě vykazují příznivý vliv na návrat a udržení rovnováhy organizmu, podporování vitálních sil a prodloužení života.
Na rozdíl od syntetických léků a dietních doplňků Reishi normalizuje práci celého organizmu a zajišťuje správnou činnost orgánů, vnitřních soustav a systémů.

Autor: Dr. n. med. Adam Kwieciński

JAK PRACUJE REISHI

Při užívání REISHI probíhají v těle silné aktivity, které jsou časově vymezeny a dají se shrnout do pěti etap:

 
SNÍMÁNÍ – SCANOVÁNÍ TĚLA ( 1 – 30 dnů)
REISHI pomáhá objevovat skryté choroby a toxiny v těle a vede k regulaci tělesných funkcí – objevují se reakce těla, které pomáhají odkrýt oblasti zasažené chorobami.
 
DETOXIKACE ( 1 – 30 týdnů )
REISHI je známá jako „Královna detoxikátorů“ pro svou sílu odstraňovat nadbytečnou kyselinu močovou, kyselinu mléčnou, nadbytečný cholesterol, zásoby tuků, odumřelé tkáně a nahromaděné toxiny. Toxiny jsou vylučované přes moč, stolici, pot, kůži, hlen.
 
REGULACE ( 1 – 12 měsíců )
Během obnovovacího procesu a regulace veškerých systému těla jsou pozorovány určité reakce. Jsou-li hodně silné, snížit dávkování.
 
VÝSTAVBA ( 6 – 24 měsíců )
REISHI pokračuje v opravě postižených částí těla, posiluje imunitní systém k větší odolnosti proti chorobám, dodává hlavní prvky a vitamíny k urychlení uzdravovacího procesu.
 
OMLAZOVÁNÍ ( 1 – 3 roky )
Konečný cíl konzumace REISHI je udržovat tělesné funkce v optimální činnosti a navrátit organismu mladistvý vzhled, celkově omladit organismus.


Stáhněte si leták o Ganodermě (Reishi)