Káva s Reishi

Vítáme všechny milovníky kávy !

Nabízíme vám převratné informace o vašem oblíbeném nápoji !

Silný extrakt prvotřídní kávy Arabica s výtažkem z houby Reishi – to je opravdu revoluce ve světě zdraví !

V šálku naší kávy si tak můžete dopřát nejkvalitnější zdroj zdraví. Kyselé pH kávy je tu neutralizováno silně zásaditým výtažkem z houby Reishi – „královny všech rostlin“, která kávě přidává navíc i ozdravný efekt.

„Máte zkušenosti, že pokud je káva zdravá, tak potom většinou ztrácí hodně na své chuti a vůni?“ Obavy jsou na místě – různé zdravé alternativy kávy nás skutečně většinou neuspokojí chuťově…

Naše káva je v tomto směru naprostou výjimkou. Nabídne vám intenzívní aroma, bohatou pěnu a chuť silné, lahodné kávy. K tomu ještě dodáme, že vám nebude překyselovat organismus (! kyselé prostředí milují nádory, plísně apod. !) a zatěžovat srdce – naopak zmírní spoustu vašich zdravotních obtíží a pomůže vám dlouhodobě uchovat ve vašem těle rovnováhu tělesnou, duševní, duchovní i imunologickou. Pokud máte touhu ochutnat kávu s touto perlou přírody – magickou rostlinou, která podle čínské medicíny „vzkřísí i mrtvého a postaví na nohy každého“, potom čtěte dál a dozvíte se všechny podrobnosti…

A proč káva lásky?

Láska přece vychází ze srdce a Reishi podle čínské medicíny posiluje funkci pěti orgánů: srdce, plic, jater, sleziny a ledvin.   

Pečujte tedy o své srdce konzumací naší kávy, naplňte si je láskou a vychutnejte si krásu života při plném zdraví.

Káva, ten lahodný nápoj, nás provází na každém kroku.

Někdo si bez ní neumí představit začátek dne, jiný se těší na odpolední posezení u kávy s přáteli, další si kávou udržuje duševní svěžest a koncentraci při studiu či tvůrčí práci… Všichni se ale shodneme na tom, že káva dodává svojí nezaměnitelnou chutí a vůní kouzelnou atmosféru každé příležitosti.

Téměř všichni ji však pijeme se slabším či silnějším pocitem provinění na svém zdraví, neboť víme, že dehydratuje náš organismus a tím nám vyplavuje z těla vápník a další důležité minerály. Také silně překyseluje náš organismus, čímž přispívá k rychlejšímu stárnutí našeho těla a také k většímu nebezpečí vzniku nejrůznějších civilizačních chorob.

A teď si představte, že byste mohli pít pravou zrnkovou kávu, která by ovšem tyto negativní účinky neměla!
Ano, takovou je káva s přídavkem vzácné léčivé rostliny – houby Reishi, zvané Ganoderma lucidum či lesklokorka. Podle dlouhodobých výzkumů je tato houba nadějí současné medicíny. Čínskými léčiteli je používaná více než 2 000 let jako „kouzelná rostlina“. V Číně a v Japonsku je uznávaná jako lék a používá se i v nemocnicích jako podpůrná léčba při léčbě rakoviny a dalších civilizačních nemocí. Současné vědecké výzkumy potvrzují, že složky obsažené v houbě Reishi mají pozitivní vliv na zlepšení zdraví, na udržení rovnováhy v organismu a na prodloužení života. 
Jedná se o tyto výjimečné vlastnosti:

 •     BIOLOGICKÁ INTELIGENCE – naskenuje tělo
 •     ZPOMALUJE STÁRNUTÍ BUNĚK
 •     252 AKTIVNÍCH ŽIVIN PRO ČLOVĚKA
 •     150 PŘÍRODNÍCH ANTIOXIDANTŮ
 •     SAPONINY – brání srážení krve, řeší skryté záněty, vyrovnávají krevní tlak
 •     AŽ 6 000 ppm ORGANICKÉHO GERMÁNIA – v běžných potravinách od 0,1 do 1,0 ppm
      (germánium vyvolává antitumorovou aktivitu, posiluje imunitu, působí jako analgetikum…)
 •     ÚČINNÝ ALKALYZÁTOR – neutralizuje kyselost
 •     JAKO JEDINÁ OBSAHUJE LÁTKU:
      GANODERAN „vitamín budoucnosti“ – ten produkuje enzymy,
      které brání vzniku a růstu nádorových buněk, dále snižují riziko srdečního infarktu.
 
 
Reishi má tzv. přirozenou inteligenci – to znamená, že si sama udělá diagnózu a vše v organismu uvádí do optimálního stavu. Ovlivňuje viskozitu krve a tím předchází tvorbě krevních sraženin, což má velký vliv na snížení rizika onemocnění výdutí, mozkovou mrtvicí a některými chorobami srdce. Dále vyrovnává tlak a kolísavou hladinu cukru u diabetiků. Velice významný fakt je, že v dnešní době, kdy má každý třetí občan nadváhu, Reishi nenásilně snižuje váhu tím, že upravuje a posiluje činnost ledvin. Dovede organismus k jeho ideální váze, která se pak už bez velké námahy snadno udržuje.