Jane Yau: Prevence před virovými infekcemi

Jane Yau: Prevence před virovými infekcemi

Prevence před virovými infekcemi

V současné době zůstává hodně z nás doma v nařízené celostátní karanténě a brání se chmurným myšlenkám hledáním všemožných zdrojů informací o možné prevenci před virovou infekcí.

Je zřejmé, že další vývoj situace se bude hodně odvíjet od stavu naší imunity. To je pro nás dobrá zpráva, protože odolnost naší imunity může zásadním způsobem nejvíce ovlivnit každý z nás sám. Různá doporučení obrací naši pozornost k plícím a také ke střevnímu traktu, měli bychom se ovšem zaměřit i na posílení srdce, ledvin a sleziny.

Podle současných doporučení ganoterapeutky paní Jane Yau pomůžeme naší obranyschopnosti podporou funkce plic, srdce, ledvin a sleziny. Na to je vhodná  Ganoderma, která podporuje především srdce, plíce a slezinu
a také Cordyceps, který zvyšuje kapacitu plic a říká se mu „hlídač ledvin“. Pomůžeme si i užíváním Spiruliny, která nejen že vyživuje naše buňky, ale navíc je díky chlorofylu užitečná i jako dezinfekční prostředek ve střevech, žlučníku, dýchacích cestách a krvi.

Tyto účinné nástroje přírody pro posílení obranyschopnosti organismu nám mohou i v této době hodně pomoci při získávání vitální síly a potřebného klidu pro řešení vzniklé náročné situace.

Je v našem vlastním zájmu aktivně posilovat svou obranyschopnost kvalitní stravou, pohybem, pitím doporučovaného množství čisté vody, dostatečným spánkem a užíváním kvalitních doplňků stravy pro posílení imunity. Tohle za nás neudělá nikdo jiný, to si musíme disciplinovaně zajistit sami …

Ganoterapeutka společnosti DXN paní Jane Yau pro nás připravila webinář, který proběhl 21.3.2020. Pokud máte zájem prohlédnout si její prezentaci v češtině, stáhněte si ji v přiložené příloze.

.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.