Nové luxusní řady DXN pleťové kosmetiky

Nové luxusní řady DXN pleťové kosmetiky

DXN OPĚT JAKO PRVNÍ přichází s revoluční patentovanou technologií!
Stejně jako přišla společnost DXN v roce 1993 jako první na světě s geniálním nápadem vyrobit kávu s Reishi, přichází v prosinci 2018 znovu jako první s patentovanou technologií výroby pleťové kosmetiky, která už teď má v podtitulu název PŘÍRODNÍ ROSTLINNÝ BOTOX.
Respekt vzbuzuje už samotné složení – výtažek z ametystu, lanýžů, ganodermy a spiruliny, ale i sofistikované technologie – Hydrolyzovaná technologie mikrobiální RNA podobné lidské bílkovině, Nanotechnologie disperze a fúze organických a anorganických sloučenin a Patentovaná technologie přírodní konzervace. Tyto revoluční technologie přináší efekt hloubkové hydratace, silný lifting efekt a výjimečný revitalizující efekt buněk. Samozřejmě to vše akreditováno asociací pro akreditaci kosmetických výrobků.
K tomu jako bonus luxusní balení v dárkové kazetě a renomé korejské společnosti COS NINE, která tyto nové série pleťové kosmetiky exkluzivně vyvinula a vyrobila pro DXN. Společnost COS NINE se specializuje posledních 25 let na výrobu přírodních kosmetických produktů té nejvyšší kvality. Úplným vyloučením nežádoucího světla, nevhodné teploty a prachu umístěním výrobní linky do podzemí získala podmínky pro výrobu perfektních produktů.
Jejich motto: ZÍSKEJME PLEŤ ZÁŘÍCÍ JAKO DRAHOKAM DÍKY DARŮM PŘÍRODY.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.