Spirulina jako čistička krve

Spirulina jako čistička krve

Je důležité porozumět následující filosofii:
Řeky a voda celkově zabezpečují život. Pokud je alkalická řeka znečištěna toxiny z továren, kyselými dešti a její tok je ucpán, není v ní žádný život.
To samé se děje s naším tělem. Máme v něm detoxikační systém – to je krevní řečiště a lymfatický systém. Pokud se tento detoxikační systém ucpe, toxiny se nahromadí v těle a začnou zabíjet a ničit buňky, tkáně, orgány a systémy těla. To je hlavní příčina dnešních neinfekčních chorob jako jsou vysoký krevní tlak, diabetes, artritida, … rakovina.

Jak čistí spirulina krev:
Spirulina je bohatá na chlorofyl a to z ní dělá neuvěřitelně účinný prostředek na čištění krve. Ve skutečnosti tato mikrořasa obsahuje více než desetinásobné množství chlorofylu, než bylo zjištěno v různé tradičně pěstované zelenině. Chlorofyl ve spirulině pomáhá vytvářet červené krvinky v těle a také poskytuje tělu hořčík ve snadno vstřebatelné formě. Tato kombinace chlorofylu a hořčíku pomáhá odstraňovat toxiny z krevního řečiště, přičemž dochází k okysličení krve.
Modré barvivo ve spirulině je vlastně vytvářeno fycocyaninem, stejně jako dalšími anthocyaniny (modré až červené pigmenty objevené v rostlinách). Bylo zjištěno, že tyto fytonutrienty zvyšují množství bílých krvinek v těle. Navíc bylo prokázáno, že polysacharidy obsažené ve spirulině posilují imunitu, vykazují antivirové účinky a pomáhají odstraňovat z těla radioaktivní látky a těžké kovy. Dále zvyšují produktivitu kostní dřeně, brzlíku a buněk sleziny.

Autor textu: ganoterapeutka Jane Yau

.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.