SPECIÁLNÍ PROMO AKCE “100 % zpět!“

Už jste si promysleli pravidla a výhody nové velkorysé promo akce, kterou vyhlásilo DXN?
Je to SPECIÁLNÍ PROMO AKCE “100 % zpět!“.
Kvalifikuje se na ni každý, kdo v průběhu kalendářního měsíce květen bude mít celkové osobní nákupy minimálně za 100 bodů.
Potom se mu sečtou jeho osobní nákupy v korunách (v Eurech pro SR) za duben a květen a tuto částku si bude moci z pomyslné peněženky čerpat ve formě 10% slevy při svých dalších nákupech od 1. 6. 2020.
Pokud jeho osobní nákupy za duben a květen (v distributorských cenách) budou dohromady nižší než 9 000 Kč (300 Eur pro SR), bude mít na vyčerpání částky 6 měsíců (6/2020 až 11/2020).
Pokud jeho osobní nákupy za duben a květen (v distributorských cenách) budou dohromady minimálně 9 000 Kč a víc (300 Eur a více pro SR), bude mít na vyčerpání částky 12 měsíců (6/2020 až 5/2021).
U členů, kteří v dubnu a květnu čerpají při osobních nákupech 10% slevu z programu DSP, se bude výsledná částka pro slevy v akci „100% zpět!“ počítat z jejich osobních nákupů v dubnu a květnu po odečtení slevy 10% z DSP programu.
Zbývající nevyčerpaná částka z promo akce „100% zpět!“ se po uplynutí slevového období ruší.
Čerpání má určitá pravidla. V podstatě se čerpání slev nemůže kombinovat s jinou promo akcí (např. s DSP slevou) – tam bude potřeba si vybrat jednu z těchto dvou slev – technické detaily při objednávce se včas dozvíme od pracovníků kanceláře. Tady bych doporučila odsunout slevy z DSP na později a přednostně vyčerpat slevy z této promo akce, protože je na její čerpání kratší doba.
Čerpání slev z této promo akce „100% zpět!“ se týká jen osobních nákupů v ČR (pro slovenské členy ve SR). Kvalifikovat se na tuto akci můžete v květnu nákupy z různých zemí, ale slevová částka se započítá jen z osobních nákupů, které se uskutečnily v průběhu dubna a května v ČR (pro slovenské členy ve SR).
Slevy v kalendářním měsíci nelze čerpat na menší nákupy než 100 bodů – až do momentu, kdy se uskuteční první osobní nákup v kalendářním měsíci za 100 bodů a více. Po tomto minimálně stobodovém osobním nákupu v kalendářním měsíci už se slevy čerpají v daném měsíci i na všechny další nákupy, tzn. i na nákupy menší než 100 bodů.
Vyplývá z toho jednoduché doporučení pro čerpání slev: První osobní nákup v kalendářním měsíci udělejte vždy v minimální hodnotě 100 bodů, další nákupy v tomto měsíci už mohou být i menší a takto budete na všechny nákupy čerpat 10% slevu z akce „100% zpět!“.
Je to opravdu dobře promyšlené, aby se zvedl počet lidí s osobním nákupem za 100 bodů a více, a mělo by se to projevit na obratech sítí u všech sponzorů. A hlavně je to opravdu velkorysá akce a každému aktivnímu členovi to bohatě vykompenzuje zvýšení cen výrobků od 1. 3. 2020.
Pokud byste něčemu nerozuměli, volejte svým sponzorům nebo do příslušných kanceláří.
Využijte tuto akci ke svému prospěchu a hlavně ji rozšiřte mezi své členy.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*