ZAPOMEŇTE NA VIRUS, SOUSTŘEĎTE SE NA PÉČI O TĚLO

5. 4. 2020 proběhl webinář prezidenta společnosti DXN Datuk Dr Lim Siow Jin
ZAPOMEŇTE NA VIRUS, SOUSTŘEĎTE SE NA PÉČI O TĚLO
Zúčastnilo se ho cca 1 200 členů DXN z celého světa, z jejich strany padlo hodně otázek, většina z nich směřovala k dotazům na možnou prevenci, popřípadě likvidaci Koronaviru v organismu.
Nosnou myšlenkou odpovědí Dr. Lima byla koncentrace na sílu a rychlost imunitního systému člověka, na jeho schopnost být rychlejší než virus. Pak máme šanci nevpustit virus do organismu, v případě, že by se mu to přece jen povedlo, zabránit rychlému množení viru v těle. Protože právě tohle způsobuje vážné komplikace.
Citace molekulární bioložky MUDr. Soni Pekové: „Virus má v sobě uzavřenou svoji nukleovou kyselinu (RNA) a je obalen membránou. Tu membránu získává tím, že když opouští infikovanou buňku, tak s sebou utrhne kus membrány té infikované buňky, což je způsob, jak likviduje tkáň. On ji roztrhá. To je jeho přímý cytotoxický efekt, proto tak ničivě působí na plíce.“
Dr. Lim doporučuje jako naprostý základ produkty DXN RG + DXN GL (spory a podhoubí houby Ganoderma lucidum), dále DXN Spirulinu a DXN kávu, která zlepšuje cirkulaci v těle.
Pokud se osoba nakazí virem, ten potom napadne plíce a gastrointestinální oblast. Tato osoba následně vykazuje příznaky typu: rýma, kašel a dýchací problémy, které ukazují, že byly napadnuté plíce. Nevolnost a problémy se žaludkem napovídají, že byla ohrožena gastrointestinální oblast.
Na podporu a ochranu plic doporučuje Dr. Lim Cordyceps, na podporu a ochranu gastrointestinální oblasti doporučuje Morinzhi, Lví hřívu, Roselle džus.
Doporučení Dr. Lima:
Pokud má člověk zvýšenou teplotu, je žádoucí vyvolat pocení a ochránit žaludek (Morinzhi a Lví hříva) a plíce (Cordyceps).
Tímto způsobem se toxiny spláchnou do gastrointenstinální oblasti a budou zlikvidované v procesu detoxikace přes stolici.
Na vyvolání pocení je vhodné konzumovat teplou polévku.
100 g pórku na vyvolání pocení
100 g rajčat na kontrolu pocení/osmózu, která pomáhá tělu, aby se nedehydratovalo
20 g zázvoru a 10 g arabských datlí na ochranu žaludku
Člověk se vypotí, předejde tím ztrátě hlasu, dehydrataci a dalším průvodním znakům nachlazení. Podstatně se tím zkrátí doba návratu ke stavu zdraví. Na Slovensku je tato směs na přípravu polévky v nabídce DXN, stačí ji jen ohřát.
Vzkaz Dr. Lima v závěru webináře: Zapomeňte na virus a soustřeďte se na péči o tělo. Jak?
Nejen Ganodermou, ale i Spirulinou, Cordycepsem, Lion´s Mane (Lví hřívou), Roselle džusem a silnou, přirozeně posilující kávou, která má močopudný účinek, čímž může napomáhat vylučování toxinů močí.
Na závěr řekl, že zdroj naší potravy je naprosto zásadní a životně důležitý a popřál nám všem jen dobré.
.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*